Керамічний інфрачервоний обігрівач (біо-конвектор) ECO DUO 1000 МЕ

Біо-конвектор ECO ДУО 1000

5 300
грн.
Колір
Площа опалення, кв.м.: до 20
Потужність, Вт: ECO режим – 500 Вт/год; Turbo режим - 1000 Вт/год (середньодобове споживання - 10 Квт.)
Управління: Електронне
Нагрівальний елемент: 1-кераміка. 2 - алюміній
Дисплей: Є
Можливість програмування: ні
Особливості: 2 види обігріву
Габарити (ВхШхГ)см: 60х60х8 см
Вага: 22 кг
Гарантія: 72 місяці гарантії від виробника
Країна виробник: Україна
Комплектація: обігрівач, коробка, кронштейни для кріплення на стіну, паспорт та гарантійний талон.

Керамічний біоконвектор ECO DUO 1000

Даний обігрівач унікальний не тільки в Україні, але й не має аналогів і в усьому світі! Чим же він відрізняється від інших і як це допоможе зробити покупець правильний вибір у великій кількості обігрівачів? Унікальність даного біоконвектора в тому, що він одночасно гріє в три різні сторони (← вліво, ↑ вгору, вправо →). Також він обігріває одночасно трьома різними видами тепла.

Щоб Вас не плутати, наведемо простий приклад: уявіть, що обігрівач - це електромобіль! Так ось, ви вирішили купити електромобіль і Вам пропонують розглянути покупку авто з такими характеристиками: запас ходу – 300 км, гарний багатошаровий лак, який не дряпається тощо. Але кожне колесо, що крутиться, має свій мотор і споживає 5 кВт енергії на кожні 100 км. Разом вийде 20 кВт загалом. Так ось новий обігрівач ECO DUO 1000 це той же електромобіль, але який крутить 4 колеса одночасно і споживає всього 5 КВт, замість 20! При цьому всі швидкісні параметри зберігаються! Кардинальна відмінність його у продуманому конструктиві, який дозволяє споживати одну одиницю енергії та перетворювати її на 3 одиниці тепла.
Керамічний обігрівач ECO DUO 1000 ідеально підходить для додаткового опалення квартир, приватних будинків, офісів та магазинів. Також обігрівач особливо користується популярністю в перукарських та масажних кабінетах тощо. Керамічний обігрівач виробляється в 4-ти різних кольорах:
  1. Білий.
2. Білий мармур.
3. Сірий лофт
4. Королівський мармур
Серый лофт
Белый мрамор
Белый
Королевский мрамор

Керамічний біоконвектор ECO DUO 1000 має 2 режими роботи:

ECO

потужність 500 Вт/год (режим, коли працює 2 керамічні плити)
Цей режим зазвичай використовують восени та навесні, коли на вулиці температура повітря до +5 С. в даному режимі роботи обігрівач споживає до 5 кВт на добу та обігріває площу до 20 м.кв.

TURBO

потужність 1000 Вт/год (режим, коли працює ТЕН та 2 керамічні плити)

Режим TURBO (максимальний підігрів повітря) використовують в основному в холодну пору року (грудень - лютий), коли за вікном температура повітря менше 0 С. При роботі в такому режимі керамічний обігрівач споживає до 10 кВт на добу та обігріває якісним теплим повітрям площу до 20 м.кв, без пересушування повітря і не спалюючи кисень. Саме тому опалювальний прилад і називається біоконвектором.

Новий СУПЕР обігрівач має найвищий коефіцієнт корисної дії (ККД) – 98%. Цей високий показник обумовлений насамперед тим, що обігрівач гріє одночасно трьома видами тепла і в 3 різні боки (ліворуч, праворуч та вгору).

Таким чином керамічний обігрівач Eco DUO 1000 має широкий діапазон нагрівання приміщення, що дозволяє дуже ефективно керувати витратою електричної енергії та якісним та безпечним теплом.

Тип монтажу - підлоговий
(підставка Ecoteрlo входить до стандартної комплектації).

Вбудований терморегулятор ECO DUO 1000

Керамічний біоконвектор ECOTEPLO DUO 1000 має вбудований електронний терморегулятор (з датчиком повітря), завдяки якому користувач може встановити температуру повітря в кімнаті від 5 до 35 градусів, наприклад, коли ви встановлюєте на терморегуляторі температуру +25 градусів - обігрівач буде працювати , доки температура в приміщенні не буде +25 градусів.

Увага! При досягненні цієї температури обігрівач самостійно вимкнеться. Коли температура знизиться на 1 градус, наприклад, до +24 С - обігрівач знову почне працювати, поки не нагріє приміщення до 25 градусів і знову відключиться.

За рахунок таких відключень керамічний біоконвектор ECOTEPLO DUO 1000 працює на обігрів 24 години на добу, а споживає електричної енергії лише 12 годин на добу.

За рахунок того, що площа нагрівального елемента в 8 разів більша, ніж у аналогів, такий обігрівач вважають одним з найбільш економних у світі.
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?
Ви залишаєте
заявку
Фахівець
передзвонює Вам і
уточнює деталі
Надсилаємо Ваше замовлення
Новою Поштою
Ви радієте теплу
та затишку у Вашому домі
Повернутись до каталогу обігрівачів Екотепло
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Ваше имя
Ваш номер телефона
Made on
Tilda