Електрорадіатори ECOTEPLO
для електроопалення будинку, квартири, офісу

Споживає електроенергію 30-40 хв/год.
Нагріває повітря від 4 літрів/сек
Гарантія 24 місяці
Вбудований терморегулятор-програматор

У яких випадках використовують електрорадіатори Ecoteplo

Як основне опалення
Як додаткове
опалення
В офісах
У квартирах
У приватному будинку
На дачі
На підприємстві
У великих промислових
приміщеннях

Чому вигідніше купити електробатареї ECOTEPLO?

 • Електрорадіатори Ecoteplo Elite 🔥
  Максимальна глибина радіаторів складає 96 мм. Тобто ефективність такого автономного пристрою буде на 53% більше в порівнянні з економ варіантом, який має глибину 80 мм у інших виробників.
 • Біметалеві радіатори
  Вони краще передаються температуру, тримають тиск до 20 атмосфер, алюмінієві тримають тиск до 6 атмосфер. У біметалевих радіаторах міститься більше металу, за рахунок цього вони довше тримають тепло.
 • Регулювання (управління) електроакумуляторів Екотепло
  Вбудований терморегулятор - програматор: таймер, тижневий цикл, датчик повітря, датчик перегріву.
 • ТЕНи та теплоносій в електрорадіаторах Екотепло
  Використовуються якісні нагрівальні ТЕНи із нержавіючої сталі. Теплоносій: рідкий пропіленгліколь - 20 (дозволяє батареям працювати надійно, навіть за низьких температур у приміщенні до - 20 С. Запобігає виникненню корозії і працює довго і надійно.
 • Ціна електрорадіаторів ECOTEPLO Elite
  Електрорадіатори ECOTEPLO Elite мають ціну на 30% нижчу, ніж інші виробники, за рахунок потужнішого виробництва. За технічними характеристиками відмінностей немає.
Click to order
Total: 
Введите свое имя
Введите свой номер телефона
Службою доставки "Нова пошта" по всій Україні
за 2-3 дні!

Весь асортимент електробатарей Екотепло

Пройдіть тест. За 3 хвилини дізнаєтесь, скільки
ви зможете заощаджувати з електричними батареями Ecoteplo

Дайте відповідь на 10 питань і ви отримаєте:
Прорахунок вартості опалення для вашого приміщення

Варіанти комплектів обігрівачів підібрані для вас

Унікальну знижку наприкінці тесту

Відгуки на електробатареї Екотепло

Гарантія на електрорадіатори Ecoteplo

Ми робимо все можливе, щоб Ви залишилися задоволені покупкою!
14 днів
Повернення товару згідно із законом
про права споживача
2 роки
Гарантія якості на обігрівачі Екотепло
20 років
Мінімальний термін служби
панелей опалення

4 факти про електробатареїEcoteplo

Електричні батареї Ecoteplo малопотужні, тому вони до 3х разів економічніші за інші аналоги.
Якщо після покупки у вас виникають проблеми
з нашою продукцією - ми допоможемо вам знайти рішення чи повернемо гроші!
Легко встановити. Батарею потрібно прикріпити на стіну або поставити на ніжки та включити у розетку.
Термін експлуатації електричної батареї більше 25-30 років.

Видео-отзывы о электробатареях
Экотепло

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?
Ви залишаєте
заявку
Фахівець
передзвонює Вам і
уточнює деталі
Надсилаємо Ваше замовлення
Новою Поштою
Ви радієте теплу
та затишку у Вашому домі

Що таке радіатор?

Електричні радіатори Екотепло - це просте та ефективне рішення для опалення. Економічно ефективні для всього будинку, є також швидкі та легкі переносні варіанти, доступні для одномісних кімнат.
Вони являють собою екологічно чисту альтернативу традиційному центральному опаленню, в якому для тепла використовується електрика, а не гаряча вода. Пропонуючи модульну систему опалення, що підходить для використання по всьому будинку, вони дозволяють легко додавати нові радіатори у вашу систему. Електричні радіатори Екотепло оснащені цифровими термостатами, вбудованими функціями енергозбереження та представлені у різних дизайнах, стилях та оздобленнях, що підходять для будь-якого приміщення. Якщо ви шукаєте сучасне економічне електроопалення, яке замінить накопичувальні обігрівачі або центральне опалення, не шукайте нічого.

Енергоефективні електричні радіатори Екотепло?

Всі електричні радіатори на 100% ефективні у місці використання, це означає, що вся енергія, що споживається від мережі, перетворюється на тепло. Однак, деякі продукти йдуть далі, пропонуючи розширені функції енергозбереження, які допомагають скоротити щомісячні рахунки на опалення та мінімізувати витрати.
Найлегша і найпростіша з цих енергозберігаючих функцій - цифрове програмування, яке дозволяє вам точно вказати, які кімнати опалюються і якою мірою. Оскільки програмовані електричні радіатори є модульною системою опалення, ви можете запускати окремі електрорадіатори за різними графіками, гарантуючи, що ви ніколи не опалюєте весь будинок або не втрачаєте тепло через довгі трубопроводи заради однієї кімнати. Дізнайтесь більше про економічність радіатора тут або, якщо ви хочете дізнатися про поточні витрати на електричних батареях Екотепло прочитайте наш докладний посібник.

Чи дорогі електричні радіатори в експлуатації?

В даний час газ доступний за нижчими цінами, ніж електрика, електричні радіатори можуть працювати дешевше, ніж центральне газове опалення або приватне опалення, оскільки вони надзвичайно енергоефективні.
Високоточна електроніка та індивідуальні елементи управління, унікальні для електричних радіаторів, дозволяють їм компенсувати вищу ціну на електроенергію, і часто вони будуть дешевшими в експлуатації. Це особливо вірно, якщо врахувати їхню здатність керувати опаленням вашого будинку для кожної кімнати.
При традиційному газовому опаленні необхідно опалювати весь будинок до однакової температури, навіть якщо в деяких кімнатах немає людей. Можливо, ви просто захочете, щоб ваша вітальня була теплою, але це означає, що ви витратите багато енергії на опалення своєї кухні, ванної кімнати та інших порожніх приміщень. З електричними радіаторами справа інакша. Вони дають вам набагато більший рівень контролю над споживанням електроенергії, оскільки дозволяють встановлювати певні режими опалення для кожної кімнати в будинку, що точно відображають, як вони використовуються щогодини. Наприклад, ви можете встановити температуру у своїй спальні на 19 ° C увечері, щоб було приємно і тепло перед сном, а на весь решту дня ви можете встановити її на 16 ° C як фоновий рівень тепла, поки його не використовують.
У міру того, як ваші режими електричного опалення працюють, електробатареї Екотепло контролюватимуть температуру у вашій кімнаті. Це забезпечує повний комфорт і означає, що температура не впаде, і ваше електричне опалення доведеться працювати посилено, щоб повернути її на бажану температуру. Це досить поширена проблема з електробатарею зі старими терморегуляторами, які можуть відхилятися від заданої температури поступово, яку не отримати при центральному опаленні. У наших електрорадіаторах Екотепло рівень тепла регулюється набагато послідовніше – вони включаються на короткий час для підвищення температури, а потім швидко вимикаються.

Як встановити електрорадіатор Екотепло?

Багато наших електричних радіаторів встановлюються самостійно: їх просто прикручують до стіни і вставляють у звичайну розетку. Якщо ви масово встановлюєте електричні обігрівачі, вибудовуєте їх у ванну кімнату або просто віддаєте перевагу більш стриманій обробці, електричні радіатори встановлюються швидко і легко кваліфікованим електриком. Це дешевше, швидше та набагато простіше, ніж сантехнічні роботи, необхідні для встановлення центрального опалення.
Легкість та економічність установки електричних радіаторів роблять їх чудовим вибором для переобладнання будинків.

Чим електрорадіатори кращі від централізованого чи газового опалення?

Газове центральне опалення - одна з найпопулярніших систем опалення в країні, яка використовується у більшості будинків по всій Україні. Проте в останні кілька десятиліть технологія електричного опалення в квартирах чи будинках розвивалася такими темпами, що тепер енергоефективні електричні радіатори є економічною альтернативою. Ось кілька переваг електричних радіаторів перед газовим центральним опаленням:
• Не потрібно вмикати всю систему для обігріву окремої кімнати
• 100% ефективність - вся використовувана електроенергія перетворюється на тепло
• Високоточні індивідуальні терморегулятори
• Відсутність непривабливих трубопроводів
• Керуйте кожною кімнатою окремо
• Детальне цифрове програмування для кожної електробатареї
• Не вимагає технічного обслуговування чи сантехнічних робіт
• Безпечніше - у вашому будинку не спалюється паливо
• Відсутність втрат тепла через котел та труби.
Можливість точного регулювання температури в кожній кімнаті є однією з ключових переваг електричних систем опалення в порівнянні з газовими. Замість того, щоб нагрівати весь будинок до однакової температури, незалежно від того, які використовуються кімнати, електрична система дозволяє вам вибирати, які кімнати і в якій мірі будуть опалюватися. Навіщо обігрівати спальню, передпокій та кухню до одного рівня, якщо ви просто хочете, щоб у вітальні було гарно та жарко? Використовуючи електричні батареї, можна запрограмувати електроопалення для кожної кімнати будинку або квартири. Це скорочує витрати, точніше відбиває те, як ви використовуєте кожен простір, і гарантує, що ваші кімнати ідеально нагріваються, коли ви почнете їх використовувати - і все це за мінімального споживання енергії.
Ще одна важлива перевага електричних радіаторів полягає в тому, що їх термостати вбудовані в пристрій, тому ви не покладаєтеся на один центральний вимір температури, який не є репрезентативним для вашої власності. У системах центрального опалення термостати зазвичай розміщуються в найхолоднішій частині будинку (наприклад, у коридорі), щоб гарантувати, що ваше опалення не відключиться надто рано і не залишить прохолоду в інших кімнатах. Це не зовсім вірно. Маленькі кімнати можуть перегрітися, і всі ми знайомі з необхідністю бігати по будинку, вимикаючи радіатори, щоб знайти правильний баланс тепла. Ось де справді проявляється модульність електричних систем. Цифрові термостати в електричних батареях Екотепло мають точність до часток градуса, тому вони контролюють температуру в кімнаті з майже ідеальною точністю. У ваших кімнатах ніколи не буде надто спекотно чи надто холодно – це завжди саме та температура, яку ви запрограмували. Все, що вони роблять, - це час від часу включаються на додаткове нагрівання, а потім знову вимикаються, як тільки досягають своєї температури.
Системи електричного опалення в Україні стають все більш популярними серед забудовників та орендодавців через простоту встановлення та низькі вимоги до обслуговування. Електричне опалення не вимагає прихованих витрат на технічне обслуговування: жодних перевірок газу, м перевірок захисту та ризику чадного газу. Після встановлення електробатарей все, що потрібно буде робити - час від часу витирати пил, щоб вони працювали безперебійно. Також немає головного болю, пов'язаного з прокладання трубопроводів, що може бути величезними витратами в багатоповерховій нерухомості, що орендується.

Наскільки електрорадіатори є безпечними як електричне опалення?

Електричні радіатори – це дуже безпечне та надійне рішення для обігріву.
Без котла або будь-якого іншого елемента внутрішнього згоряння немає абсолютно ніякого ризику утворення окису вуглецю, тому ваша електрична система опалення не потребуватиме регулярного обслуговування. Без труб або води в радіаторах немає ризику витоку, і вам більше ніколи не доведеться спускати повітря з радіатора.
Усі наші електроприлади відповідають правилам електробезпеки в Україні. Вони також оснащені обмежувачами термічної безпеки, які запобігають перегріву за рахунок відключення живлення радіатора, якщо температура піднімається вище за встановлену межу.
Як і будь-який інший електроприлад, електрорадіатори повністю безпечні, якщо ви виявите трохи здорового глузду. При настінному кріпленні їх можна використовувати весь день, щодня, тому що вони надійно закріплені на місці без небезпеки їхнього перекидання. Все, що потрібно зробити, це переконатися, що ваш електричний радіатор не загороджується фіранками і меблями, інакше вони можуть заблокувати термостат, що призведе до перегріву приладу.

Електробатареї Екотепло чи газове опалення?

Якщо ви намагаєтеся обігріти свій будинок старомодними системами, то електричні радіатори є ідеальною альтернативою. Ось деякі з переваг, які ви отримаєте, перейшовши на електричні радіатори:
• Радіатори працюють за стандартним тарифом на електроенергію, що дозволяє дешевше експлуатувати інші прилади протягом дня
• Радіатори споживають набагато менше енергії, ніж накопичувальні нагрівачі, тому вони зазвичай будуть дешевшими для роботи
• Повністю контрольоване опалення, яке не вимагає попереднього заряджання
• Тепло виділяється тоді і тільки тоді, коли воно вам потрібне - більше ніяких холодних вечорів або витрати енергії
• Високоточні термостати
• Повністю настроюване цифрове програмування
• Відсутність ефекту почорніння стін
• Ультратонкі радіатори із стильним сучасним дизайном
Багато наших клієнтів насолоджуються свободою, яку надають радіатори, тому що їх можна запрограмувати для будь-якого способу життя. Неважливо, чи ви знаходитесь вдома протягом дня, працюєте з 9 до 5 або бігаєте між змінами, радіатори підходять для будь-якого графіка, тому ваш будинок опалюється саме так, як вам подобається.
Made on
Tilda